43 Yıldır Yurtiçi ve Yurtdışı etkinliklere, özel ve resmi sektörü içeren geniş bir perspektife keyifli, nitelikli, düzeyli ve kalıcı organizasyonlar yaparak sergilenen, gösterilen, sunulan, tanıtılan, izlenebilir her etkinliğin içine ayrıcalıklı "VİZYON" imzasını attık.

Moda Gösterilerinden Defileye, reklamdan Güzellik Yarışmalarına, Festivallerden Komple Organizasyonlara uzanan zengin bir portföyün yaratıcısı olabilmenin onurunu, keyfini ve güzelliğini yaşadık. Bunları kamuoyuna yansıtmadaki başarı düzeyimiz bizi ismimize yaraşır boyutta "Türkiye'nin Vizyonu" olma derecesine yükseltti. Artık çıtamızı yükselttik ve Ses-Işık-Truss-Sahne ve Dekor ile Securıty firmaları ortaklığıyla "Vizyon Productıon'u" kurarak aşağıdaki hizmetlerimize daha güçlü devam ediyoruz;

*MODA GÖSTERİLERİ,
*SANATCI, SUNUCU VE MANKEN TEMİNİ
*BÜNYEMİZDE OLAN SES-ISIK- TRUSS-BARKOVİZYON,
*SAHNE ve DEKOR SİSTEMLERİ,
*HAVAİ FİSEK GÖSTERİSİ, ANİMASYONLAR,
*AÇILIŞLAR ve BAYİLER TOPLANTISI,
*TANITIM ve BASIN HALKLA İLİŞKİLER,
*CATERİNG,
*KATALOG, BROŞUR,GRAFİK, TASARIM ve MATBAA HİZMETİ,
*FOTOĞRAF ve REKLAM CEKİMİ,
*GÜVENLİK HİZMETİ,
*ULUSLARARASI, ULUSAL VE YEREL FESTİVAL PROGRAMLARI,
*ULUSAL VE ULUSLARARASI GÜZELLİK YARIŞMALARI,
*ÜNLÜLERİN BENZERLERİ YARISMASI,
*KONSER

Hizmetlerimizi Güvenilir, Dürüst, Çalışkan, Dinamik kadromuzla size sunmaya hazırız. Ayrıca Güçlü olduğumuz Basın İlişkilerimizle yapılacak tüm işlerinize Yazılı ve Görsel Medya olarak destek sağlayarak Türkiye'ye duyurulacaktır. Başarılı organizasyonlara beraber imza atma dileğimizle.